Založ si blog

Ego? Rytmus? Kam smeruje naša budúcnosť?

Dobrý deň všetkým, som v rozčarovaní,ale nie sklamaný. To, čo predviedol pán JUDr.Michal Straka vo videu,ktoré zverejnil, je len zrkadlo celej novej mladej generácie,ktorá prebrala všetky negatívne kapitalistické návyky a zlozvyky,ktoré po roku 1989 boli len za železnou oponou.Agresivita, amorálnosť,neúcta, drzý prístup,bezcitnosť,pýcha…Takl som vložil do vyhľadávania wikipedie meno Michal Straka-Ego d a zasmial som sa,že jeho aktívne hudobné roky pochádzajú z roku 1996. To znamená,že ako 13 ročný už pán Michal Straka rapoval? Vydával albumy? Pán Michal Straka alias Ego v roku 1996 ešte ani neexistoval na mape!Ani na hudobnej! A to isté platí aj o pánovi P.Vrbovskom alias Rytmusovi,ktorý má vo wikipedii údaj o aktívnych hudobných rokoch od roku 1992, to už akože ako 15 ročný tiež v ydával albumy,rapoval po Slovensku? Rytmus v roku 1992 bole len mastným fľakom v hudobnej tvorbe na Slovensku a v zahraničí! To, že pán JUDr.Michal Straka alias Ego a pán Patrik Vrbovský alias Rytmus sú etnicky cigánmi,to sa boja priznať,aj keď to všetci v ich okolí vedia.Len si jedno neuvedomujpú.že to nemá s rasizmom nič spoločné.Pretože cigáni patria k europoidnej rase a k čiernej (negroidnej) majú podstatne ďalej. To, že pán Michal Straka používa taký vulgárny a expresívny slovník,je len jeho vizitkou a keď bude v takomto duchu vychovávať aj vlastné dieťa, to bude jeho budúcnosť,len žiaľ to jeho dieťa o niekoľko rokov ponesie jeho zlú krv medzi ďalších mladých ľudí a ako sa vraví:“Zlo produkuje len zlo“. Obaja títo raperi majú v posledných 7 rokoch najväčší vplyv na mládež a tak aj na novú generáciu a tým,ako ju  negatívne ovplyvňujú ich skladbami plnými vulgarizmami,agresie,expresívami a pod. ,tak tým ich tak demoralizujú a deformujú,že sú následne absolútne nepoužiteľní pre spoločnosť.Presne títo mladí ľudia zakonzervovaní za monitorom počítača a obrazovkou androidu už nemajú takmer žiaden cit, nevedia slušne a milo komunikovať, nepoznajú morálne a tradičné hodnoty( viem,že v tomto podiel majú na výchove aj rodičia,ale tí sú vplvyvom mediálneho sveta už takmer bezmocní)a tak z nich o niekoľko rokov môžeme očakávať ešte väčšiu hrôzu. Nechcem,aby ste mali pocit,že hádžem všetkých do jedného vreca, to nie, česť a chvála tým,ktorí sú naozaj snaživí,úctiví,poznajú význam slov pokora,láska,úcta,skromnosť….Priznám sa, že ľutujem dnešných mladých ľudí,ktorí vyrastajú s hudobníkmi typu Rytmus,Ego,Majk Spirit, Lady Gaga a ich podobným…títo hudobníci majú totiž totálne ďaleko k hodnotovej hudbe,ktorá sa tvorila od 70.-90.rokov a na ich skladby si nikto ani nespomenie a verím,že tradičných hudobných kanáloch ako VH1 a pod.budú aj naďalej chodiť hodnotové skladby od hudobníkov,ktorý tvorili hudbu pre ľudí,nie proti ľudˇom.

 

Tetovanie? Alebo ak chcete estetické tetovanie,alebo umelecké tetovanie…tak toto je niečo s čím sa nikdy nezmierim…Je to ako mor, mladí ľudia po ňom prahnú,vravia,že je to pekné,sexi….ale uvedomil si niekto predtým,než sa dal potetovať, že tetovanie do roku 1989 mali na sebe len väzni,vojaci a námorníci(keď neberiem do úvahy prahistorické tetovania na úrovni domorodých kmeňov)….??? Tak Európa prebrala zasa jeden zo zlozvykov z USA,prečo by konzervatívni Európania mali byť iní? Ja si ho osobne nikdy na seba nedám a nebudem v tom podporovať nikoho v mojej rodine a som naozaj zvedavý,ako si o niekoľko rokov budú ukazovať v Domovoch dôchodcov na ich rozvláčnených seniorských telách tie ich tetovacie obrázky…to budú naozaj veľmi zaujímavé obrazce,alebo aj na to myslia v tetovacích štúdiách??:-DDD

 

Na záver len fakt, že degradácia slovenského školstva pokračuje raketovým tempom a mladí ľudia,ktorí sa poľahky dostanú k renomovaným titulom ako JUDr.a podobne si ho tak nevážia, že ho ani nikdy neuplatnia a nakoniec skončia ako potulní speváci, umývači riadov a opatrovatelia…samozrejme nie na Slovensku…a tak dajme všetkým mladým ľuďom VŠ tituly a budeme mať najpočetnejší národ s VŠ titulmi na svete,len žiaľ …..neefektívny k vlastnému hospodárstvu a ekonomike….

 

Dúfam,že sa raz ešte karta otočí a ľudia si nájdu k sebe cestu,budú k sebe milí,nežní,budú si vážiť veci,o ktorých mohli naši predkovia len snívať,alebo ani to nie..a vrátime ľuďom hodnoty a budeme si všetci vážiť tradície…..ostávam teda ešte pozitivistom:-D

Čo má spoločné prezident SR A. Kiska a riaditeľ RTVS V. Mika?

10.01.2015

Silvester....je to deň, kedy sa všetci pripravujeme na ukončenie kaledárneho roka. Varíme silvestrovskú kapustnicu,robíme zemiakový šalát . kupujeme "populárnu" zábavnú pyrotechniku,organizujeme viac »

Zdieranie po slovensky na Chate pri Popradskom plese

28.09.2014

Som dlhoročný turista, ktorý si väčšinou proviant prinesie vlastný,ale pri poslednej návšteve Chaty pri Popradskom plese som sa rozhodol,že navštívim Vašz reštauráciu.Bol som zhrozený a viac »

Kde zoznamka, tam zoznamka

12.08.2014

Od rozšírenia internetu sa postupom rozšírili aj zoznamky ako dôsledok uzatvrárania sa ľudí pred možnou priamou konfrontáciou alebo zlyhaním v reálnom nadväzovaní vzťahu a mohutým mediálnym viac »

Čína, juan, mena, peniaze

Čínska centrálna banka nepripravuje ekonomické stimuly

21.08.2018 16:08

Čínska centrálna banka zatiaľ aj napriek zvýšeniu rizík ohrozujúcich rast neplánuje žiadne väčšie stimuly pre ekonomiku.

Stawa, Kolíková, Antohi, CEPEJ

Kolíková odchádza z postu štátnej tajomníčky MS SR

21.08.2018 15:56

Nahradiť by ju mala poslankyňa za Most-Híd Edita Pfundtner.

Švédsko, lesný, požiar

V Plzenskom kraji horí les, hasiči majú najvyšší stupeň pohotovosti

21.08.2018 15:37

Požiar ochromil železničnú dopravu na hlavnej trati z Plzne na Cheb a do Nemecka.

leto, teplo, voda, pitný režim, muž, prehriatie

Záchranári v pondelok ošetrili 45 pacientov, ktorí skolabovali z tepla

21.08.2018 15:30

Záchranná zdravotná služba apeluje na verejnosť, aby dbala na prevenciu – zdržiavať sa v interiéri počas obedňajších hodín a dodržiavať dostatočný pitný režim.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 30778x
Priemerná čítanosť článkov: 6156x

Autor blogu

Kategórie